O firmě

Vítejte na stránkách společnosti Rental Systém s.r.o. se sídlem v Petřvaldě.

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem stavební mechanizace, strojů a drobného nářadí pro Vaše stavby a projekty. Naše půjčovna se zaměřuje na pronájem strojů pro výstavbu komunikací, inženýrských sítí, zakládání staveb, úpravu terénu. V sortimentu naší půjčovny najdete vibrační desky a pěchy, bourací a vrtací kladiva, elektrocentrály, stroje pro řezání či broušení, stroje na zpracování betonu. V půjčovně ale nabízíme také stroje a nářadí pro vaši zahradu, například štípač dříví, půdní motorový vrták pro výstavbu plotů, drtič větví, provzdušňovač trávníků (vertikutátor), motorové pily, nůžky na živý plot. V chladném zimním období je možno si zapůjčit topidla různého druhu, odvlhčovače. Při svém podnikání či kutilské aktivitě se mnohdy neobejdete bez průmyslového vysavače, vysokotlakého čističe, svářečky kovů či plastů. Také měřící technika, jako jsou nivelační přístroje či čárové lasery, přijde vhod. To vše a mnoho dalšího naleznete v nabídce naší půjčovny. Nabídku našeho nářadí neustále rozšiřujeme a stroje obnovujeme.

S naším nářadím máte jistotu, že platíte jen za ty stroje, které v danou chvíli skutečně potřebujete bez starostí o servis a povinné revize. Rádi Vám také poradíme, který stroj by byl pro daný úkon nejvhodnější.

Použití každého stroje Vám rádi vysvětlíme, předvedeme a stroj Vám samozřejmě naložíme. Po dohodě Vám zajistíme dopravu zapůjčeného nářadí a mechanizace až na místo určení. Přibližná dojezdová vzdálenost do nejbližších měst: Ostrava 1 km, Orlová 4 km, Havířov 6 km, Karviná 8 km, Bohumín 10 km.

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

Vy máte práci, která je potřeba udělat.
My jsme rádi, že můžeme pomoci.
U nás najdete vybavení a nástroje, které potřebujete
pro svou práci.